טיפול בכאב

צלצלו להזמנת תור: 052-2723011

30 שנות הצלחה ישימו סוף לכאב שלך!

  טיפול פורץ דרך שירפא את הכאב שלך!

טיפול מיידי בכאב ושיפור תפקודי הגוף.

לחצו לצפייה בוידאו

מטופלים מספרים על יקיר וולוצקי

טיפול בכאבי גוף ושרירים

טיפול בכאבי גב, צוואר, רגליים, כתפיים, ידיים, שכמות, מותניים, פיברומיאלגיה, מיגרנות, הקרנות.

טיפול בשלד ובתנועה

טיפול בפרקים, במערכת עמוד השדרה, פריצות דיסק, כאבי גב תחתון, ברכיים, סחרחורות, הקרנות, נימולים ואסתמה.

 

טיפול ראשוני בכאב ואבחון יצירת קשר

Your details were sent successfully!

קליניקה רח' החשמונאים, ת"א.

קליניקה רח' מרים החשמונאית, ת"א.

קליניקה בפרדס חנה.

פתוח בימים: א', ב', ג', ד'.

בשעות 08:00-20:00.

פינת קפה ואירוח נוחה ונעימה.

רוצה לבוא לטיפול טבעי שיעלים את הכאב שלך ?

אם הכאב שלך פוגע באיכות חייך וכבר ניסית טיפולים קונבנציונלים,

אז הגיע הזמן לנסות משהו אחר!

 

אני מזמין אותך לטיפול ראשוני בכאב שלך, ללא התחייבות,

אני רוצה להראות לך שהתוצאות מדברות בעד עצמם.

 

אני מציע לך טיפול שונה שמבוסס על ידע נרחב מתחום הרפואה המשלימה ועם ניסיון של 30 שנה בשיטות טיפול מהמערב ומהמזרח.

אלפי מטופלים עברו תחת ידי וקיבלו טיפול עם תוצאות מוכחות,

בלי התערבות כירורגית ובלי תרופות.

הטיפול הוא פריצת דרך בעולם הריפוי הטבעי

צלצלו להזמנת תור: 052-2723011

מומחה לטיפול בכאב

אודות יקיר וולוצקי

יקיר עוסק משנת 1994 בתחום הטיפול בכאב ופיתח שיטת טיפול פורצת דרך של ריפוי כאב וטיפול במערכת השלד והתנועה, שיטה זו משלבת טיפול באורטופדיה, היציבה וההולכה העצבית, בשילוב עם הבנת המתחים הפועלים על האדם.

 

יקיר הוא מרצה בכיר של סדנאות לריפוי והפגת כאב ולימד מאות מטפלים במכללות הגדולות בארץ. יקיר מעביר סדנאות של מגע ותקשורת גופנית בבית הספר לקצינים, לעובדים סוציאלים, למטפלים משפחתיים, לתלמידי פסיכולוגיה, נוער מצוקה ולזוגות.

יקיר הוא תלמידה האישי של המאסטר לפיזיותרפיה תאילנדית "ניד צ'אימונגקול" מוסמך ומומחה בשיאצו, ריפוי טבעי, רפלקסולוגיה והנחיית קבוצות באוניברסיטת תל אביב.

צורת טיפול יעילה במיוחד ומתאימה
לפתרון כאבים ממקור אורתופדי, כאבי גב וצוואר, פריצות דיסק, כאבי שכמות, צוואר ופרקים, תפקודי נשימה, עיכול, מיגרנות, טיפול במחלות כגון: פיברומיאלגיה והפרעות שחיקה כגון: סינדרום התעלה הקרפלית וטניס אלבאו.
הטיפול רואה ביציבה נכונה ובתנועה מלאה של הגוף בריאות ואיכות חיים.
טיפול בכאב באמצעות
טיפול ללא כאב שיניב תוצאות מהירות.שיפור ההולכה העצבית בגוף החל מהגמשת עמוד השדרה והגדלת המרווח הבין חולייתי והגמשת השלד והרקמות בכדי לשפר את הולכה העצבית ולהבריא את הגוף.

עבודה אישית עם המטופל

טיפול איכותי ומקשיב שמטפל גם בכאב וגם בבעיה שגורמת לו. אני מתאים את הטיפול אליך, הוא יכול להתמקד בהגדלת טווח התנועה והויטאליות של הרקמה בכל צורה, מתיחות תוך עיסוי רקמות עמוק וכלה בניעות מפרקים, ניקוז לימפטי או הזרמת דם וכן עבודת מודעות במדיטציה או דמיון מודרך.

  טיפול מיידי בכאב שלך ושיפור תפקודי הגוף

 ריפוי הכאב ע"י שחרור מערכת העצבים, הארכה והגמשה של שרירים, הגדלת טווחי תנועה, האצת ריפוי רקמות, הפחתה ניכרת של המתח בגוף, שיפור זרימת דם ולימפה, הפגת מתח אישי ויצירת נינוחות.   

צלצלו להזמנת תור: 052-2723011

   שאלות ותשובות על טיפול בכאב

מאת יקיר וולוצקי

מה הרעיון הטיפולי?

הארכה והגמשה של שרירים קצרים היוצרים פחת בתנועה, הגדלת טווחי תנועה, הרחבת המרווח הבין חולייתי המונע זרימה עצבית, שיפור זרימת לימפה ודם, להאצת ריפוי הרקמות, הפחתת מתח אישי, למניעת הישנות מתח בגוף, התפתחות אישית והפחתת מתחים כאשר תחושת הגוף משמשת אומדן.

כיצד נערך הטיפול ?

הטיפול נערך באמצעות הידיים, לעיתים נשתמש במיטת טיפולים, לעיתים בכדור פיוז, לפעמים נשתמש בתרגילי מתיחה בישיבה או בעמידה. בתום הטיפול ישנם תרגילי מתיחה אותם יש לתרגל גם בבית. ישנם גם הנחיות לתזונה נכונה שתעזור לך להגיע למצב בריאותי שיעזור לטיפול ולמצב שאליו נשאף להגיע.

האם ארגיש הקלה מיידית בכאב אחרי הטיפול ?

בהחלט, הטיפול הראשון אמור להביא את ההטבה הגדולה ביותר, מוקדי הטיפול העיקריים מטופלים בפעם הראשונה, מערכות שרירים רבות משתחררות. טיפול זה נובע מהדיאגנוזה הראשונית ובו אנו מאתרים את המוקד המשמעותי ביותר, את נקודת המפתח ומטפלים בה. הטיפולים לאחר מכן מדייקים את המטרה ומטפלים בה שוב ושוב עד שמגיעים לפתרון מלא.

כיצד נקבעת תדירות הטיפולים?

תדירות הטיפולים נקבעת על-פי אופי הפתולוגיה, בעיות פרקים יטופלו בתדירות שונה מבעיות לימפטיות או מתח פנימי, זאת על פי דחיפות המצב. מטופל אחד יקבל שני טיפולים בשבוע בעוד האחר יקבל שעה אחת בשבועיים, אחד יקבל טיפולים לתחזוקה אישית בלבד ואחר להפחתה מיידית בכאב. התדירות נקבעת גם על פי גיל וגם על פי שיקולי זמן.

האם הטיפול כואב ?

הטיפול הוא חוויה נעימה, אני מאמין שטיפול מועיל הוא חוויה מאוד משחררת ולא מאלצת, טיפול טוב מרגיש מאוד נוח, לפעמים הוא יכול להיות חזק, נשתמש ביותר מתיחות, יותר הגמשת מפרקים, הכול בהתאם ליכולות שלך, אנחנו מתאימים את העבודה הזאת יחד, בהתאם לגוף שלך ולפי הרגשתך.

האם הטיפול מתאימים לנשים בהריון ?

בוודאי ואף ממולץ לנשים בהריון, במכללה למנהל העברתי את ההכשרות במסלול בכירי עיסוי רפואי וגם הכשרות בטיפול בנשים הרות, טיפול זה מתמקד במה שמפריע לך באותה תקופה ובהתאם למצבך, הוא מתרחש במנחי גוף המותאמים למצבך!

ישנה תגובה של הגוף לאחר הטיפול ?

רוב הטיפולים אינם יוצרים ריאקציה, הם יוצרים תחושת ריפיון עמוקה ותחושה של תנועתיות מחודשת, ריאקציה אינה תהליך המתרחש בטיפול באופן רגיל.

למי מתאים הטיפול ?

הטיפול מתאים לכולם מטף ועד לזקנים, לכול אדם בכול שלבי ומצבי החיים.

האם הטיפול צנוע ומתאים לדתיים?

בוודאי, הטיפול מתבצע בביגוד רך והוא מתאים לכל חלקי האוכלוסיה.

האם בטיפול יש פן נפשי ?

חלק מהלקוחות שפונים אלי מדווחים גם על תחשות של דיכאון וחרדות, דימוי עצמי ותחושות בלבול. לטיפול יש פן נפשי והוא עוזר לטפח השקפת חיים נינוחה ושלווה. 

מומחה לטיפול בכאב

צלצלו להזמנת תור: 052-2723011