קידום אורגני (SEO) לאתר WIX

בעזרת קידום אתרים האתר שלך יופיע בדף ה-1 בתוצאות החיפוש בגוגל, זהו פרסום בחינם שמבטיח תנועת גולשים רציפה ומתמשכת

קידום אתר וויקס (WIX)

רבות דובר על הבעייתיות של קידום אתרי WIX בגוגל, במקרה של WIX זה בעיקר עניין של תדמית שהשתרשה (בצדק האמת). כאשר WIX הוקמה הטכנולוגיה בה היא השתמשה הייתה פלאש, מנועי חיפוש ובראשם גוגל אינם יכולים לקרוא פלאש, הם עיוורים אליו, זה יצר המון בעיות של קידום אתר ויצר תדמית גרועה לוויקס שהאתרים שלה אינם טובים לקידום, היום המצב שונה לחלוטין. לכן בטוח לחלוטין לבנות אתר WIX ואין צורך לחשוש מהקידום שלו בגוגל.

גוגל קורא אתרים של WIX ?

בעבר היו ל-WIX בעיות קשות בתחום הזה, הם הבינו את הבעיה ועשו קפיצת דרך משמעותית, הם עבדו בצמוד לגוגל לשיפור קריאת האתרים ע"י מנוע החיפוש, והיום אפשר לומר בצורה ודאית שגוגל "קורא" אתרים של WIX כמו כל אתר אחר באינטרנט. WIX גם שינו את המערכת לחלוטין ויצרו מערכת חדשה שבנויה על טכנולוגיית HTML5, שזוהי הטכנולוגיה המתקדמת כיום לבניית אתרי אינטרנט.

אז למה קידום אתר WIX יותר קשה ?

קידום אתר הוא תחום קשה ללא קשר לפלטפורמה שעליו בנוי האתר, במקרה של WIX כמו שציינו זאת בעיקר עניין של תדמית שהשתרשה. גם לוורדפרס (אחת המערכות הפופלאריות בעולם לבניית אתרים) יש בעיות עם הקריאה של גוגל. שוב נדגיש, קידום אתר זוהי השקעה רצינית לטווח ארוך ללא קשר למערכת שבה בנוי האתר, לנו יש סבלנות ואנחנו יודעים לקדם אתרי WIX.

ניתן להגיע לתוצאות טובות בקידום ?

אתרי WIX מופיעים גבוה בתוצאות במנועי החיפוש ובהרבה מקרים כבשו את המקומות הראשונים וההשקעה באתר היא שהביאה לכך. בעלי עסקים צריכים להבין שקידום אתר הוא השקעה לטווח ארוך, מחצי שנה ומעלה לפחות.

 

חבילת קידום ופרסום לאתר wix

אנחנו מציעים חבילת קידום אתר WIX משולבת עם פרסום בגוגל,

צרו קשר והבטיחו לעצמכם זרם של פניות לעסק.

צלצלו עכשיו לשיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות

054-3165353

קידום אתר WIX

אנחנו מוכנים לאתגר!

פנייה לקידום אתר "WIX"

ייעוץ ראשוני: 054-3165353

Your details were sent successfully!

 

בניית אתר WIX איכותי

שיחת שיווק ראשונית ללא עלות

(ניסיון של עשור בשיווק דיגיטלי)

צלצלו עכשיו: 054-3165353