אודות "שיווקום"

חברת שיווק דיגיטלי לעסקים

אנו מספקים פתרונות איכותיים של שיווק דיגיטלי באינטרנט ומתמחים בשיווק סל של השירותים שלך שבמרכזם הלקוח ובשילוב חדשנות ויצירתיות.

ניהול השיווק לעסק שלך

כל עסק צריך גורם מקצועי שיקדם את שיווק העסק, אנו עוסקים בכל הפרטים הקטנים ובכל המטלות הרבות ששיווק העסק דורש. תחום השיווק הוא רחב ומקיף ומעבר לכל המונחים המקצועיים וטבלאות האקסל הוא דורש גורם אחראי, מקצועי ועקבי שינהל אותו ת'כלס בשטח.

חברת "שיווקום" הוקמה בכדי להיות מחלקת השיווק של העסק שלך ולתת מענה איכותי ויסודי לעסקים בתחום השיווק, אנחנו באים לעבוד בשבילך ולא רק לייעץ!

שירות אישי ומסור

אנו מאמינים ומספקים שירות מעולה ללקוחות שלנו, אנו דוגלים בחדשנות, ביצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסא.

המציג הינו לקוח...

מבין לקוחותינו

המלצה

פניתי לחברת "שיווקום" כדי להיעזר בשרותיהם לשיווק באינטרנט. אייל המנכ"ל הפגין יחס אדיב, מקצועי, אמין ומאד שירותי בכל הקשור לבניית דף הנחיתה לעסק שלי, השרות שניתן לי היה מסביב לשעון, העצות היו מקצועיות והשינוי ניכר בשטח! בימים אלו, כאשר המרחב השיווקי הופך יותר ויותר לדיגיטלי, גם מי שלא השקיע בזה בעבר היום יותר מתמיד חייב להיות "נוכח" ברשת. ממליצה לפנות לאדם מקצועי שיבנה ויתאים את המדיה לצרכים שלכם, ממליצה לכם לפנות לחברת "שיווקום".

 

בברכה ג'סי קולטון,

מנהלת בית ספר לשחייה.

מומחים לשיווק באינטרנט

תחום השיווק הוא רחב ומקיף וכל עסק צריך גורם אחראי ומקצועי שיקדם את העניינים מבחינה שיווקית. לאחר 10 שנות ניסיון בתחום השיווק הדיגיטלי אנחנו נקדם את העסק שלך מבחינה שיווקית ומקצועית.

אודות "שיווקום"

  • Facebook Social Icon

© כול הזכויות שמורות לאתר "שיווקום"

יצירת קשר מהיר

כפתור יצירת קשר - וואטסאפ